celostní terapeutka, dula a laktační poradkyně

Vlaďka Obdržálková

Jsem narozena v znamení střelce, v esenci rebelky. Jsem divo - ženka, máma pěti synů, povoláním lékařka, náplní práce uzdravovatelka.


Protože vždycky ve mně byla hluboká láska k dětem, vystudovala jsem pediatrii na lékařské fakultě MU v Brně. A proto taky mám vlastních dětí víc, než je obvyklé. Byli to právě moji synové, kteří mě přivedli na cestu vnímání života v souvislostech. S nimi jsem prošla pětinásobnou porodní zkušeností od klasicky lékařského porodu až k domácímu porodu. S nimi jsem také začala přemýšlet nad tím, proč jsou nemocní, na co reagují svým chováním. Odpovědi jsem hledala v principech konstituční homeopatie, rodinné terapie, psychosomatické medicíny a dalších jiných systémech.  Moje cesta se syny mě přivedla také k práci duly, kde jako průvodkyně v mateřství a rodičovství se snažím ženám předat právě onen celostní pohled na život vnímaný v souvislostech, kde všechny události na sebe navazují, kde pocity a stav duše ovlivňují naše tělo, kde způsob cítění, jednání a žití nás i našich předků ovlivňuje zdraví a životy naše i našich dětí. A skrze toto nazíraní se s muži, ženami i dětmi snažíme najít cestu ze složitých životních situací směrem ke zdravému a spokojenému životu.

http://www.vladkaobdrzalkova.wbs.cz

 

 

Nejbližší semináře a kurzy

Francouzština - pro mírně pokročilé s Gábi
Jazykový kurz

Francouzština - pro mírně pokročilé s Gábi

Jazykový kurz o 16 lekcích / začínáme 19. 9. 2022 / přidat se můžete i v průběhu kurzu

po 19.9.2022 15:00 - po 30.1.2023 16:00

Počet volných míst: 2

Hatha jóga s Hankou a Petrou Pé
Pohybový kurz

Hatha jóga s Hankou a Petrou Pé

Pohodová jóga vhodná pro všechny!/ OBSAZENO

po 19.9.2022 18:15 - po 30.1.2023 19:45

Čchi kung s Antonínem
Pohybový kurz

Čchi kung s Antonínem

Starobylé čínské umění pěstování života. Vhodné pro všechny věkové i dovednostní kategorie. 17 setkání / obsazeno přijmeme náhradníka

út 20.9.2022 18:30 - út 31.1.2023 20:00