celostní terapeutka, dula a laktační poradkyně

Vlaďka Obdržálková

Jsem narozena v znamení střelce, v esenci rebelky. Jsem divo - ženka, máma pěti synů, povoláním lékařka, náplní práce uzdravovatelka.


Protože vždycky ve mně byla hluboká láska k dětem, vystudovala jsem pediatrii na lékařské fakultě MU v Brně. A proto taky mám vlastních dětí víc, než je obvyklé. Byli to právě moji synové, kteří mě přivedli na cestu vnímání života v souvislostech. S nimi jsem prošla pětinásobnou porodní zkušeností od klasicky lékařského porodu až k domácímu porodu. S nimi jsem také začala přemýšlet nad tím, proč jsou nemocní, na co reagují svým chováním. Odpovědi jsem hledala v principech konstituční homeopatie, rodinné terapie, psychosomatické medicíny a dalších jiných systémech.  Moje cesta se syny mě přivedla také k práci duly, kde jako průvodkyně v mateřství a rodičovství se snažím ženám předat právě onen celostní pohled na život vnímaný v souvislostech, kde všechny události na sebe navazují, kde pocity a stav duše ovlivňují naše tělo, kde způsob cítění, jednání a žití nás i našich předků ovlivňuje zdraví a životy naše i našich dětí. A skrze toto nazíraní se s muži, ženami i dětmi snažíme najít cestu ze složitých životních situací směrem ke zdravému a spokojenému životu.

http://www.vladkaobdrzalkova.wbs.cz

 

 

Nejbližší semináře a kurzy

Individuální lekce jógy s Eliškou Gallovou
Pohybový kurz

Individuální lekce jógy s Eliškou Gallovou

Individuální lekce jógy pro Vás na míru.

út 29.8.2023 - so 29.6.2024

Počet volných míst: 3

Přihlásit se!
Jóga na židlích s Petrou
Pohybový kurz

Jóga na židlích s Petrou

Jóga na židlích - zdravotní cvičení pro všechny, kteří se chtějí protáhnout a mají nějaké omezení.../ tento termín připravuje od podzimu 2024

po 8.1.2024 14:30 - po 10.6.2024 15:30

Individuální cvičení na míru s Antonínem
Pohybový kurz

Individuální cvičení na míru s Antonínem

Individuální lekce jógy pro Vás na míru.

út 9.1.2024 - út 17.12.2024

Počet volných míst: 2

Přihlásit se!