Individuální lekce jógy s Eliškou Gallovou

Individuální lekce jógy pro Vás na míru.

termín: po 29.8.2022 - so 31.12.2022

zobrazit všechny termíny
  • po 29.8.2022 - pá 31.12.2021

počet volných míst: 3

místo konání: Kdeco, Města Mayen 1536, 686 01 Uherské Hradiště

kontakt: Eliška Gallová, kdeco@uh.cz nebo tel. 774 644122

cenové varianty
  • 650 Kč / lekce /1hod.
  • 3000 Kč / cyklus 5 lekcí
  • 800 Kč / lekce / 2 osoby
  • 3500 Kč / cyklus 5 lekcí / 2 osoby
  • 5500 Kč / cyklus 10 lekcí

Termín je orientační - lze individuálně domluvit.

Chcete mít individuální přístup? Necítite se dobře ve skupince lidí když cvičíte, potřebujete ticho, klid a nebo z nějakého důvodu potřebujete individuální přístup, který Vám kolektivní lekce nenabízí?

Pokud cítíte, že potřebujete a chcete cvičit, ale skupinové cvičení Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžeme se domluvit na individuálních lekcích.

Zeptám se Vás na zdravotní stav, pokud jsou nějaké záležitosti, které Vás v pohybu omezují, potřebuji je znát. Budu ráda, když mi sdělíte, co přesně Vás přivádí a čeho byste rádi díky cvičení chtěli dosáhnout.

Dle těchto informací se pak domluvíme na způsobu cvičení.

Základem správného pohybu je správné postavení těla v pozicích: uvědomění si dechu, opor, postavení páteře atd... Cvičení, kterým Vás budu provádět bude pozvolné, jemné, někdy více či méně s využitím vlastní síly. Cílem je povzbudit Vás k dalšímu zdravému a správnému pohybu nejen během lekcí, ale především během každodenních činností.

Vycházím z klasické hatha jógy, nicméně jsem stále na cestě poznání. Čerpám ze svých téměř pětadvacetiletých zkušeností s tělesným cvičením. Šlo o směry dynamické jógy, meditativní, zdravotní aj. Mám zkušenosti se cvičením s těhotnými, s dětmi, se seniory, se sportovci i lidmi, které trápí problémy pohybového aparátu, ale také s těmi z Vás, kteří nemáte žádné problémy a jen cítíte, že se chcete zdravě hýbat, odpočinout si, načerpat síly, a třeba i v sobě objevit skryté možnosti....

Cena za individuální lekci je 650 Kč při účasti 1 klienta.

Cena za individuální lekci je 800 Kč při účasti 2 klientů.

 

Eliška Gallová

Lektorka jógy

Přihláška

(Ulice č.p., Město, PSČ)

AKTUÁLNÍ INFORMACE

chci víc