Nabídka našich akcí je tematicky velmi pestrá. Zahrnuje jazykové kurzy, kurzy osobnostního rozvoje, jógy, cvičení, masáže, terapie i speciální víkendové workshopy, pronájem sdílených prostor, to vše v malých skupinkách s individuálním přístupem v rodinném prostředí. I z tohoto důvodu jsme naše centrum nazvali Kdeco. 

Pestrý a veselý je také interiér našich prostor. V Kdeco je příjemně s dobrými lidmi u dobrého čaje...Náš tým lektorů je tu pro vás od roku 2015 a stále vymýšlíme nové věci a ty tradiční udržujeme tak, aby nás to všechny společně těšilo a umožnovalo nám se radostně rozvíjet.

Přijďte se také podívat a prožít to s námi. "S nohami na zemi s hlavou v oblacích."

A náš příběh?

První nápad na sdílený prostor se zrodil v říjnu roku 2015. V únoru 2016 se KDECO vylouplo v celé své kráse a od té doby nám i vám roste pro radost.

V začátcích jsme byli součástí firmy DAT s.r.o. a měli jejich velkou rodičovskou podporu a od června roku 2017 jsme se plně osamostatnili, trochu povyrostli a vzniklo uh.kdeco s.r.o. vedené Klárou a Martinem. A v únoru 2020 jsme oslavili 4. narozeniny. I když v té době nebylo moc nálady na slavení...čekalo nás stěhování a karanténa...

Rok 2020 píše další kapitolu našeho příběhu. Období hledání, nejistoty vystřídalo období tiché radosti a očekávání.

Od 1. 4. jsme se přestěhovali do nového většího prostoru na ul. Města Mayen. 

Z původního industriálního prostoru se "NOVÉ" KDECO "znovu zrodilo" 1. 6. 2020.

Přestavba KDECO prostoru nám přinesla velkou výzvu a možnost udělat prostor ještě lépe. Nové KDECO je prostorné, světlé, barevné, veselé, radostné a plné dobrých lidí a skvělých lektorů. A i když jsme tuto změnu neplánovali, jsme za ni moc vděčni. A jako třešnička na dortu se do našeho prostoru přistěhovala Mia, která šije krásné orginální šaty z modrotisku a do KDECO vnesla přijemný šum šicího stroje a kouzlo krásného ženského oblékaní.

Začátek roku 2021 nám přinesl další splněnou radost, dokončili jsme naši malou občerstvovací zónu. Můžete si zde zakoupit dobroty od místních firem. Nápoje Koldokol a čokolády Janek. 

A teď v roce 2022/2023 máme radost, že se spolu s vámi můžeme dále rozvíjet.

Přijďte k nám do KDECO něco radostného zažít!

Těšíme sa na Vás!

Nejbližší semináře a kurzy

Individuální lekce jógy s Eliškou Gallovou
Pohybový kurz

Individuální lekce jógy s Eliškou Gallovou

Individuální lekce jógy pro Vás na míru.

út 29.8.2023 - so 29.6.2024

Počet volných míst: 3

Přihlásit se!
Semináře o zdraví a bylinkách
Semináře a workshopy

Semináře o zdraví a bylinkách

Najděte svou cestu ke zdraví / 7 seminářů říjen-duben / Každý měsíc téma dle aktivních orgánů. / momentálně kapacita naplněna, můžete se hlásit jako náhradníci na email

čt 9.11.2023 18:00 - čt 25.4.2024 20:30

Počet volných míst: 1

Přihlásit se!
Jóga na židlích s Petrou
Pohybový kurz

Jóga na židlích s Petrou

Jóga na židlích - zdravotní cvičení pro všechny, kteří se chtějí protáhnout a mají nějaké omezení.../ tento termín připravuje od podzimu 2024

po 8.1.2024 14:30 - po 10.6.2024 15:30