26. 8. 2019

V neděli 25. srpna 2019 jsme zakončili dvouapůldenní workshop Oslava písní krásným benefičním koncertem, který se nečekaně konal v sále kina Hvězda.

Kromě účastníků workshopu nám ve zpěvu byly velkou oporou děti z romského sboru Čhavorenge, pro jehož činnost byl výtěžek vstupného určen.

Sbor 42 zpěváků rozezněl sál. Zaznělo 12 romských písní převážně z dílny Desideria Duždy, který sbor doprovázel na klavír a který byl spolu se svou ženou Idou Kelarovou hlavním lektorem workshopu.

Byl to krásný zážitek jak pro posluchače, tak pro účinkující, kteří v mnoha připadech stáli na jevišti před publikem poprvé.
Kdeco srdečně děkuje všem, paní Idě, dětem, Dežovi i účastníkům a také divákům, kteří přišli podpořit děti z Čhavorenge a své přátele a příbuzné, kteří na koncertě vystoupili.

Nejbližší semináře a kurzy

Meditace a něco navíc
Pohybový kurz

Meditace a něco navíc

Od září do června vás zvu na objevitelskou cestu světem meditace

pá 19.9.2025 18:30 - pá 12.6.2026 20:30

Počet volných míst: 4

Přihlásit se!
SM systém s Lenkou / ranní
Pohybový kurz

SM systém s Lenkou / ranní

SM systém. Cvičení v malé skupině pod vedením fyzioterapuetky! Vhodné i pro muže! Obsazeno, volný termín čtvrtek ráno 7 hodin.

út 3.2.2026 6:50 - út 19.5.2026 7:40

Restart těla s Antonínem / odpolední kurz
Pohybový kurz

Restart těla s Antonínem / odpolední kurz

17 setkání / vhodné pro nováčky, ale i ty, kteří chtějí nadále pokračovat v Restartu. Skvělé protažení celého těla, znovu nastavení zdravého pohybu.

út 3.2.2026 17:00 - út 2.6.2026 18:00

Přihlásit se!