Masérka, lektorka

Monika Malinová

O masáže, tělo a duši jsem se začala intenzivně zajímat kvůli zdravotním problémům mého syna a po osobní zkušenosti s alternativními metodami.

Masáže, kraniosakrální ošetření a homeopatie jsou mým velkým koníčkem, které vykonávám s láskou a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Snažím se naučit své klienty relaxovat a načerpat z ošetření energii, aby snáze odolávali zátěži, které jsme v dnešní době vystaveni. Díky uvolněnému tělu a relaxované psychice lidé doslova omládnou ve smýšlení a vedou mnohem aktivnější a spokojenější život. DOTEK UZDRAVUJE. Je hřejivý a uklidňující. Když se mu dokážeme poddat, může k nám jeho prostřednictvím proudit síla a energie. Umí zmírnit bolest nebo uvolnit nahromaděné emoce. Je léčivý pro tělo i pro duši. Poddejte se léčivé síle dotyku a relaxujte.

Kraniosakrální biodynamika je terapeutická metoda, která celostním a bezpečným přístupem pomáhá našemu systému najít cestu k rovnováze - tedy zpět ke zdraví. Název terapie vychází z latinských názvů pro lebku (cranium) a kost křížovou (sacrum).

Používám masážní oleje od výrobce BOTANICO, které se vyrábí z přírodních surovin nebo surovin, které mají původ v přírodních materiálech. 

Nabízím

  • Relaxační a sportovní masáže esenciálními oleji BOTANICO nebo klasickým masážním olejem bez aromat.
  • Kraniosakrální terapie – pomáhá na zmírnění chronických potíží pohybového ústrojí, při problémech s čelistmi, dutinami, zrakem, sluchem a čichem, při bolestech hlavy, migrénách, harmonizace metabolismu a imunitního systému, při hormonální nerovnováze, při léčení traumatu a postraumatických syndromů, po operačních stavech, po emocionálním šoku, při chronické únavě, při depresích, poruchách spánku. Poporodní integrace matky a dítěte, traumatické porody, podpora v osobním růstu, harmonizuje nervový systém a zmírňuje stres, integruje tělo, mysl a duši. Kraniosakrální terapie je vhodná pro všechny bez rozdílu věku - od miminek až po dospělé, pro postižené, při jakýchkoli zdravotních a psychických potížích
  • Reiki - univerzální léčivá energie. Prostřednictvím rukou se do těla dodává tato energie. Tělo pacienta tuto energii použije k uzdravení. Postupně se tak nemoc nebo zraněné části těla hojí.
  • Homeopatie - postupem času jsem zjistila, že spoustu obtíží nejsme schopni vyřešit pomocí klasického zdravotnictví, a hledala jsem proto nějakou léčbu alternativní. Zvolila jsem homeopatii, léčbu přátelskou pro pacienta, která se zabývá osobností celého člověka, a je narozdíl od klasické léčby zcela bez vedlejších účinků. Lze takto léčit i spoustu civilizačních chorob.

Absolvovala jsem

  • Reiki I. - II. st.
  • 2012-2016 studium Klasické homeopatie v rozsahu 1100 hod. Homeopatická fakulta s klinikou s.r.o.
  • 2015 základní seminář Bachovy květové esence
  • 2016 - Masér – Sportovní masáž a relaxační masáže. Rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT dle zákona č. 115/2001 Sb. v rozsahu 150 hodin
  • od roku 2017 výcvik Kranio-sakrální osteopatie s prvky Cranio-sacrální biodynamiky v rozsahu 200 hodin: CSO I, CSO II, CSOIIIA, CSO IIIB, Membránový systém, mentální detoxikace, práce s energií, drenáž žilních splavů, komorový systém mozku, Tělo a emoce A,B, Somatoemocionální uvolnění

Nejbližší semináře a kurzy

Prasadam a Martina Janků / ČERVENÁ esence bytí
Seminář

Prasadam a Martina Janků / ČERVENÁ esence bytí

Životní energie, vášeň, odvaha. Žít svůj život naplno, dovolit si projevovat vášeň a energii, nebát se za sebe postavit. Seminář se uskuteční v krásném prostředí Velehradu.

7. 8.–11. 8. 2019

Počet volných míst: 4

Přihlásit se!
"OSLAVA PÍSNÍ" jedinečný workshop s Idou Kelarovou v UH 2019
Seminář

"OSLAVA PÍSNÍ" jedinečný workshop s Idou Kelarovou v UH 2019

Již počtvrté v UH!

pá 23.8.2019 17:00 - ne 25.8.2019 17:00

Počet volných míst: 9

Přihlásit se!
Jóga na židlích s Petrou-léto
Pohybový kurz

Jóga na židlích s Petrou-léto

Jóga na židlích - zdravotní cvičení pro všechny, ktěří chtějí se protáhnout a mají nějaké omezení...

st 10.7.2019 10:30 - st 28.8.2019 11:30

Počet volných míst: 7

Přihlásit se!