Restorativní jóga

Dopřejte svému tělu jemnou péči. Pro všechny lidi každého věku, chuti, nálady i kondice.

termín: so 11.6.2022 9:30 - 11:30

počet volných míst: 6

místo konání: Kdeco, Města Mayen 1536, 686 01 Uherské Hradiště

kontakt: Klára Roche Popelka, kdeco@uh.cz nebo tel. 777 577 109

cenové varianty
  • 300 Kč

 

Restorativní joga:
je léčivým balzámem na celou řadu problémů a vnější či vnitřních zranění. Restorativní jóga jde ruku v ruce s udržitelným životním stylem. Je to něco co v současné době potřebujeme všichni. Nabízí nám a dopřává regeneraci, úlevu od starostí, bolestí a nevyřešených úkolů.

Je opakem většiny praktikovaných stylů jóg a přináší jedinečný prožitek, který je potřeba si zažít, zkusit a dopřát. Její kouzlo je v tom, že při jejím cvičení nevydáváte energii na to abyste ji získali. Jak je to možné? Když je tělo spokojené, nebalancuje a má péči uleví si a ožije. Oporu nám v tomto případě dopřejí polštáře, bolstery, bločky, jógové pásky a mnoho dek, které hojně využijeme pro uložení se do pozic. V těch zůstáváme delší dobu a dopřejeme tělu otevření a plnou relaxaci.

Postupně dochází k přirozenému uvolnění od napětí a k doplnění sil a svěžesti. Lekce jsou výborným doplňkem aktivního cvičení, ale nejen toho, ale třeba i jiné náročné aktivitě, ať už pracovní, sportovní nebo pečující. Potěší a uleví  všem, kteří chtějí zažít pocit bezstarostné mysli. Mysli kdy všechno sledujete jakoby z dálky s velkým úsměvem na tváři, protože bezpečně víte, že je vše správně přesně tak, jak to je. Bez pochyb.

Praktikování restorativní jógy rovněž pomáhá každému, koho trápí chronická onemocnění, anebo se zotavuje z některých zranění či úzkostí a traumat
- je pasivní formou cvičení

- při jejím praktikování nedochází k práci velkých svalů

- používáme jógové pomůcky

- v pozicích setrváváme několik minut

- tělo je vypodložené a tak nemusí vydávat energii na to, aby ji získalo

- hluboce ovlivňuje nervový systém

 

Budete-li chtít zrelaxovat, uvolnit své tělíčko, uklidnit mysl, zvýšit schopnost uzdravení se a rovnováhu, zklidnit nervový systém, posílit imunitu, rozvinout schopnost soucitu a porozumění vůči sobě a ostatním, zlepšit náladu, a občerstvit svůj život, 

tak neváhejte a přijďte. Těším se na Vás.

Hana Žáková

Lektorka Hatha jógy a hravé jógy pro děti

Přihláška

(Ulice č.p., Město, PSČ)

AKTUÁLNÍ INFORMACE

PF 2024

PF 2024

31. 12. 2023

chci víc