Herecká improvizace vycházející z přítomného okamžiku a současných potřeb

termín: čt 6.12.2018 18:00 - 21:00

zobrazit všechny termíny
  • čt 6.12.2018 18:00 - 21:00

počet volných míst: 11

místo konání: SUPŠ, Všehrdova 267, Uherské Hradiště

kontakt: Klára Roche Popelka, kdeco@uh.cz nebo tel. 777 577 109

cenové varianty
  • 300 Kč
  • 150 Kč cena pro studenty středních škol

Sebepoznání formou improvizovaného hraní. Budete povzbuzeni posouvat své hranice a komfortní zóny, což vám dá příležitost poznat a rozšířit své možnosti v bezpečném prostředí skupiny. Nenásilnou a hravou formou překonáte vnitřní bariéry. Sebeprezentace, umění vyjádřit se v pohybu, hlasem či tancem. Překonání studu ukázat se a najít svůj autentický projev. Formou hry rozšíříte komunikační schopnosti, objevíte sílu hlasu a propojenost těla, mysli a emocí. Zkusíte se vžít do role někoho jiného, vnímat ho a prostě ho hrát. Zároveň se zaměříme na hlubší témata, která nás zaměstnávají a formou hraní je vyjádřit a transformovat. Aktivní tvůrčí seminář, kde zábavnou formou, se ponoříte do hloubky vaší osobnosti a příběhu vašeho život.

Jaké kvality mi přinese tento seminář?

Autentické vyjádření sebe sama, zábavnou formou se podívat na hlubší témata a transformovat je. Herecká improvizace.

Co je potřeba léčit, co bývá problém?

Stud a nedostatek sebe vědomí se projevit a hrát si. Tendence brát se příliš vážně. Strach udělat krok do neznáma.

Jak s tím na semináři budeme pracovat?

Meditace - vedené i aktivní, improvizace projevu, práce s dechem, tělem a hlasem, živé obrazy, monology, sdílení k hlubšímu sebeuvědomění, tanec.

 

Lektor: Prasadam

Prasadam


Mojí velkou vášní je herectví, které jsem vystudoval a kterému jsem se věnoval společně s psaním her a režírováním po mnoho let v různých koutech světa.

V mládí jsem se vydal svojí vlastní cestou poznání. Mé hledání mě v roce 1979 přivedlo do ašrámu v Puně v Indii, kde jsem absolvoval každodenní rozpravy Osha, přijal od něj jméno Svámí Hoshy Anand Prasadam a stal se jeho žákem. Následujících 20 let jsem se do Puny pravidelně vracel, založil zde divadelní skupinu „Zenové divadlo“ a s ní cestoval po Evropě a USA. Podílel jsem se na založení Osho centra v USA a Berlíně a vedl intenzivní divadelní tréninky.

V této době jsem zároveň absolvoval řadu výcviků, z kterých čerpám dodnes. (Vipasana retreat, Centering, Primal, Tantra, Avernes intenziv, Astrologický tréning, Gurdieff - dance trening /Amio, Jivan/, AFH – Anti Fischer Hoffman proces /Sudha/, Primal-intenziv, Voice dialog, Paiting group, Mask trening /Jivan, Mery/, Satory – intenziv, 7 úrovní vědomí /Wadud, Waduda/, Astrologie, Trauma work, Systemické konstelace, Kausal trening, Enneagram (Bassier), Diamond Logos (Faisal, Kuvajt).

V roce 2007 jsme s Martinou vytvořili ucelený systém vzdělávání, který společně předáváme dodnes. Pracuji v Evropě, na Tchajwanu, Bali a Číně (Peking, Šanghaj, Taian, Guangzhou, Hanghzou, Hong Kong)

více info: www.kvalitazivota.cz/doc/kdo-jsme

Přihláška

(Ulice č.p., Město, PSČ)

Co se děje

KDECO někde jinde

KDECO někde jinde

1. 4. 2020

chci víc