Sami sobě můžeme být terapeuty, prostředků je mnoho. Setkání vhodné pro nováčky i ty, co již s Květou nebo Evou či jinde šamanili.

termín: so 18.4.2020 14:00 - 17:00

počet volných míst: 8

místo konání: Kdeco, Jiřího z Poděbrad 1212, 686 01 Uherské Hradiště

kontakt: Klára Roche Popelka, kdeco@uh.cz nebo tel. 777 577 109

cenové varianty
  • 400 Kč
  • 350 Kč / KDECO lektor

Nechejme zaznít svůj hlas, objevme sílu, prozkoumejme své tělo, setkejme se s Duchem, s nímž tvoříme svou realitu. Mysl - která všechno ví nejlíp - odložíme. Dotkneme se léčivých emocí, spatříme inspirující vize a budeme si sdílet obohacující příběhy, jenž vychází z nás samotných, z našeho vědomí, vtěleného vědění.

Těším se s vámí na poznávání hlasu a vnitřní síly.

V kontextu toho starého: Sami sobě můžeme být terapeutem, prostředků je mnoho. Jeden z nich máme vždy při sobě, je to náš hlas - klíč k bráně podvědomí, k sebepoznávání, k harmonizaci. V kurzu šamanění se NEbudeme učit zpívat.

Teším se s vámi na poznávání hlasu a vnitřní síly.

S sebou: jakékoli chřestítko, blok a tužku, šátek na oči a svůj hlas

Mgr. Květa Světinská se v roce 2001 seznámila s kineziologií, poznatky a vlastní zkušenosti ji dále směřovaly k setkání s Evou Dušejovskou, navštěvovala její šamanské kruhy v divadle Kampa. V roce 2014 se přestěhovala zpět na rodné Uherskohradišťsko. „Jsem li nemocná, či jinak rozladěná, mohu se dopátrat, proč tomu tak je, mohu se snadno naladit, nebo si musím zodpovědět, zda rozpustím modely svého chování či mechanismy, ve kterých žiji.“

Květa Světinská

Lektorka dějin umění, výtvarných aktivit pro děti a šamanění a jógy pro ženy

Přihláška

(Ulice č.p., Město, PSČ)

Co se děje

KDECO někde jinde

KDECO někde jinde

1. 4. 2020

chci víc