Prožitkový Enneagram

Příležitost poznat, jak funguje moje osobnost a jaké jsou mé největší kvality

termín: st 28.4.2021 18:00 - ne 2.5.2021 17:00

počet volných míst: 8

místo konání: KDECO, Města Mayen 1536
, 686 01, Uherské Hradiště

kontakt: Klára Roche Popelka, kdeco@uh.cz nebo tel. 777 577 109

cenové varianty
  • 5800 Kč / lektorné

Enneagram  je typologie osobnosti, která popisuje devět různých osobnostních typů, myšlenkové vzorce, emoční schémata a obranné mechanismy přežití.

Podíváme se na naše typické vzorce chování, které nám na jednu stranu zajišťují přežití, na druhou stranu nás oddělují od skutečné radosti, lásky, spontaneity, od našeho skutečného já…
Každý typ má svoji stinnou i světlou stránku. Ta stinná je naše nevědomé chování, identifikace s naším egem, kde není prostor pro vnímání srdcem. Ta světlá je vědomí toho, kdo jsem a kontakt se svoji vnitřní podstatou, svoji duší, bytím, existencí. To nám přináší opravdové naplnění, svobodu, lásku a všechny kvality, po kterých toužíme.
Většinou se nacházíme někde uprostřed, záleží na úrovni našeho vědomí. Někdy dokonce vidíme to, jak sami sebe svazujeme svým chováním, stále stejné emoce, strach, které nás ovládají, ale neumíme to změnit.
Každý typ má jedinečnou kvalitu, a my se zaměříme na její prohloubení a posílení. Je to cesta, která nás přivádí k naší podstatě a pomáhá vyjít z identifikace s naším egem.

Jaké kvality mi přinese tento seminář?
Prozření ohledně mého jednání, uvědomění si svých kvalit a silných stránek. Hluboké porozumění svých emocí a doporučení, jak s nimi zacházet.

Co je potřeba léčit, co bývá problém?
Nevědomé myšlení a chování, kde mě ovládá můj strach a emoce. Vnitřní obrany řídící můj život. Oddělenost od skutečných hodnot.

Jak s tím na semináři budeme pracovat?
Meditace - vedené i aktivní, výklad typologie enneagramu, prožitkové cvičení, sdílení k hlubšímu sebeuvědomění, konstelační techniky, tanec.

Lektoři: Martina Janků a Prasadam

více info zde:

http://www.kvalitazivota.cz/doc/kdo-jsme 

Přihláška

(Ulice č.p., Město, PSČ)