1. 4. 2020

Pozor, stěhujeme se.

Milí klienti KDECO,

moc vás všechny zdravíme v této obtížné době a věříme, že se vám všem daří dobře a jste pokud možno zdraví. 

Situace je teď komplikovaná i pro KDECO.  V původních prostorách, vybavených a uzpůsobených pro naši činnost, jsme dostali k 31. 3 výpověď a museli jsme je opustit.  Necháváme za sebou tu část vlastní energie a investic, které přestěhovat nejde. Zůstala nám však chuť a síla vybudovat KDECO znovu na novém místě. Podařilo se nám najít pěkný prostor v budově Marlinu v kasárnách u Kauflandu, od 1.4. je domov KDECO právě tady.  Vzhledem k situaci s nouzovým stavem se však otevření nových prostor a pokračování kurzů posouvá až do doby po karanténě.

Čas zatím využijeme pro přípravu. Věříme, že se nám podaří místo připravit tak, aby nám zde všem bylo dobře. Prostor je v přízemí budovy  s možností několika desítek parkovacích míst pro auta v bezprostředním okolí, k dispozici je i dostatek stojanů pro kola. Bude zde vše, na co jste byli zvyklí: masérna, učebna a o něco větší meditárna/jóga místnost (asi 50 m2), přibude prostorná šatna se sprchami, koutek pro posezení při čaji a kávě. Charakter místa i počet účastníků na kurzech budeme držet jako doposud v rodinném duchu. Jenom věříme, že se nám tam bude příjemně dýchat. Tématem prostoru je volnost.

Pokud jde o organizaci kurzů v aktuální situaci, naší snahou je, aby kurzy, které teď nemohou probíhat, proběhly později v červnu a během letních měsíců. Máme v plánu vám nabídnout možnost v létě chodit i do více lekcí, přijít si zacvičit i vícekrát v týdnu a tím využít maximum předplacených hodin. Budeme moc rádi, když nás touto formou podpoříte a předplacené služby si tímto způsobem vyčerpáte. Pokud tuto formu nebudete chtít využít, kontaktujte nás prosím na mail nebo telefon a najdeme řešení jak vám předplatné za kurz vrátit.

Moc se těšíme, že se nám povede vytvořit krásné nové centrum na novém místě, omezení pominou a my se v KDECO už během léta a na začátku nové sezóny 14. 9. uvidíme osobně.

Pro vás všechny zatím naše lektorky chystají lekce na youtube. Zde jsou odkazy, ať si zatím můžete zacvičit i doma. Lekce také sdílíme a nové přidáváme na našem FB.

Petra Dvořáková trénink

Lenka Podolinská- orgánová soustava

Petra Ogé - paže a ramena

Máte-li jakékoli dotazy, pište či volejte. Přejeme vám všem pevné zdraví!

S pozdravem za celé KDECO

Klara Roche Popelka

Martin Holčík


kdeco@uh.cz

777 577109

 

Nejbližší semináře a kurzy

Duchovní výzvy současné doby - vědomá cesta / Prasadam a Martina
Semináře a workshopy

Duchovní výzvy současné doby - vědomá cesta / Prasadam a Martina

Seminář s Prasadamem a Martinou Janků

pá 14.8.2020 18:00 - ne 16.8.2020 16:00

Počet volných míst: 15

Přihlásit se!
Letní Hatha jóga, dynamická jóga  a pilates a cvičení pro ženy / dopolední i odpolední
Léto

Letní Hatha jóga, dynamická jóga a pilates a cvičení pro ženy / dopolední i odpolední

V létě cvičíme hatha jógu, dynamickou jógu, zdravotní jógu na židlích a pilates...v období 7. 7.–13. 8. 2020. Pondělí 18.15, Úterý 18.00, středu 15.30 / 16.45 a 18.15, čtvrtek 10.30, 18.00 a pátek 17 hodin! Podrobný rozpis najdete níže, vždy min.2 týdny dopředu. Vyzkoušejte různé lektorky jógy! Rezervace či změna rezervace na: sms +420 777577109 min. 24 hodin předem.

út 7.7.2020 9:00 - st 19.8.2020 19:30

Počet volných míst: 5

Přihlásit se!
Mohendžodáro jóga s Petrou - ukázka
Pohybový kurz

Mohendžodáro jóga s Petrou - ukázka

Základní představení Mohendžodáro jógy / ochutnávka, a bude-li chutnat, tak můžete dále pokračovat v kurzu

st 2.9.2020 17:00 - 19:30

Počet volných míst: 7

Přihlásit se!