Zcela nový a specifický formát rodinných konstelací. Narozdíl od rodinných nebo systemických konstelací nejde o vztahy k druhým lidem, ale čistě jen o jedince a jeho vnitřní postoj k sobě samému a vlastní minulosti z perspektivy Tady a Teď.

termín: so 22.4.2017 9:00 - 14:30

místo konání: Kdeco, Jiřího z Poděbrad 1212, 686 01 Uherské Hradiště

Veškerá pozornost je zaměřena na uvidění a přijetí vlastního života. Tím se uvolní neuvěřitelná síla, která vede k hluboké radosti a klidu. Zároveň se klient dostane do kontaktu s tím, co v něm je zaseto jako duševní semínko, se svým zcela vlastním, původním potenciálem, a uvolní se i cesta k jeho rozvoji.

Cena za vlastní postavení konstelace 600 Kč záloha dopředu / 700 Kč na místě.

Cena za účast, kdy můžete být v roli figuranta, 300 Kč / 350 Kč na místě.

Přihlášky a info na email: hanazuntova@seznam.cz, tel: 731 527 414

Lektorky

Mgr. Alice Kutnarová je absolventka jednooborové psychologie FF UP v Olomouci.  Praktikuje intuitivní psychologii.  Při práci hledá souvislosti, otázky a odpovědi. Je mistr REIKY, pracuje s regresní terapií, systemickými konstelacemi, metodou LIP a dalšími.

Hana Zuntová vystudovala andragogiku v Olomouci a sociální práci v Praze. Zabývá se poradenstvím v oblasti výchovy dětí, psychoterapií zaměřenou na člověka. Výcviky - krizová intervence, mediace, koučováni, rané vzpomínky a sny a další.

Mgr. Alice Kutnarová

Psycholožka a terapeutka

Hana Zuntová

Psychoterapeutka, mediátorka

Přihláška

(Ulice č.p., Město, PSČ)